Društvo Prestop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Društvo Prestop

Društvo za penalno in postpenalno obravnavo
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pofočkatje se za novo sezono!

Go down 
+2
urskapo
KajaB
6 posters
AvtorSporočilo
Maša

Maša


Število prispevkov : 216
Join date : 08/10/2012
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeNed Sep 20, 2015 4:09 pm

Juhu nova sezona je tu  flower

''Stare'' mačke/i dejte se pofočkat, če boste z nami tudi v prihajajočem študijskem letu!

Delavnice bomo izvajali samo na Povšetovi, tako da ste lepo vabljeni tudi vsi tisti, ki ste do sedaj izvajali delavnice v ZPKZ Ig! *Če se ima možnost pridružiti tudi kakšna Koprčanka, povabilo seveda velja tudi za vas.

Prosim za čim prejšnji odziv, da vidimo, če so potrebe po novih prostovoljcih.

Hvala in lep preostanek počitnic ter čim mehkejši prehod v študijske klopi vam želim!

Maša
Nazaj na vrh Go down
KajaB




Število prispevkov : 119
Join date : 03/04/2013

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeNed Sep 20, 2015 10:30 pm

Živjo, jaz bi še vedno rada nadaljevala svojo prostovoljsko pot v letošnjem letu! Smile
Nazaj na vrh Go down
urskapo




Število prispevkov : 39
Join date : 18/10/2012

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimePon Sep 21, 2015 9:32 am

Tudi jaz bi še sodelovala Smile lp
Nazaj na vrh Go down
Maša

Maša


Število prispevkov : 216
Join date : 08/10/2012
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeSob Sep 26, 2015 9:43 pm

Super dekleti, hvala za odziv! Še kdo?
Nazaj na vrh Go down
esterazibert




Število prispevkov : 44
Join date : 17/10/2012

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimePet Okt 02, 2015 10:51 am

Se opravičujem za pozen odziv, ampak tudi jaz sem zraven! Smile
Nazaj na vrh Go down
nusa.vogrin




Število prispevkov : 31
Join date : 12/01/2015

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeTor Okt 13, 2015 2:38 pm

Tudi jaz se opravičujem, sem komaj danes videla. Če imate še prostor za koga, bi tudi jaz bila zraven Smile
Nazaj na vrh Go down
Maša

Maša


Število prispevkov : 216
Join date : 08/10/2012
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeNed Okt 18, 2015 6:12 pm

Super punce!

Kateri termin bi vam ustrezal? Vem, da je skoraj misija nemogoče, da se 100% uskladimo, ampak dajte vseeno napisat nekaj svojih prostih terminov, da gremo potem v dogovarjanje z zavodom.
Nazaj na vrh Go down
KajaB




Število prispevkov : 119
Join date : 03/04/2013

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeNed Okt 18, 2015 6:19 pm

Jz imam srede na faxu frej...razen do nekje sredine novembra imam prakso ob sredah v dopoldanskih urah.
Nazaj na vrh Go down
nusa.vogrin




Število prispevkov : 31
Join date : 12/01/2015

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeTor Nov 10, 2015 8:49 pm

Meni bi najbolj ustrezalo v perek dopoldne. Smile lp
Nazaj na vrh Go down
nusa.vogrin




Število prispevkov : 31
Join date : 12/01/2015

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeTor Nov 10, 2015 8:49 pm

Petek*
Nazaj na vrh Go down
Maša

Maša


Število prispevkov : 216
Join date : 08/10/2012
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeSob Dec 12, 2015 10:24 am

Hoj punce!

Se opravičujem, ker ponovno toliko časa traja, da se karkoli dogovorimo z zavodom. Letos se nam obetajo spremembe in sicer zavod predlaga, da bi izvajali delavnice v priporu - po njihovem mnenju so tam večje potrebe po tovrstnih aktivnosti in pravijo, da bi tudi udeležba bila višja. V društvu smo sklenile, da sprejmemo njihov predlog in vidimo, kako se bo obneslo.

Predlagajo sledeče termine:

1. četrtek 8:00 - 9:30 ali 8:30 - 10:00
2. petek 8:00 - 9:30 ali 8:30 - 10:00

Nimamo nekaj ful izbire, ampak upam vseeno, da se bomo lahko uskladile. Kako ste kaj s časom v teh terminih, kateri bi vam bolj odgovarjal?

Nazaj na vrh Go down
esterazibert




Število prispevkov : 44
Join date : 17/10/2012

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeSob Dec 12, 2015 10:40 am

Sicer ne vem, kakšen bo urnik v drugem semestru (ki se bo v bistvu kr kmalu začel), ampak trenutno mi odgovarjajo vsi termini, razen 2. termin v četrtek ne bi šlo. Smile
Nazaj na vrh Go down
KajaB




Število prispevkov : 119
Join date : 03/04/2013

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeSob Dec 12, 2015 11:48 am

Jah...do poletnega semestra, ki se pri nas začne 22.feb mi odgovarja petek dopoldne (bilokateri termin), potem v poletnem semestru pa ne morem ne četrtke in ne petke Neutral
Nazaj na vrh Go down
Maša

Maša


Število prispevkov : 216
Join date : 08/10/2012
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeSob Dec 12, 2015 4:45 pm

Hvala za hiter odziv! Semestrske spremembe urnikov bomo potem usklajevali z delavnicami, ko boste vse tako daleč, da boste sploh vedle, kako boste s časom. Bomo povedali zavodu, da lahko pride do sprememb.
Nazaj na vrh Go down
zala




Število prispevkov : 1
Join date : 09/11/2015

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeNed Dec 13, 2015 12:01 pm

Hei Smile
Meni ustrezajo vsi termini, tako da mi je vseeno Smile (samo da ni četrtek ali petek po 16.uri)
Nazaj na vrh Go down
Maša

Maša


Število prispevkov : 216
Join date : 08/10/2012
Age : 35
Kraj : Ljubljana

Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitimeSob Dec 19, 2015 8:43 pm

OK, bom lobirala za petek, drugi termin (8:30 - 10:00)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pofočkatje se za novo sezono! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pofočkatje se za novo sezono!   Pofočkatje se za novo sezono! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pofočkatje se za novo sezono!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Novo izobraževanje za prostovoljce po novem letu

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Društvo Prestop :: Prostovoljci :: Leto 2015/2016-
Pojdi na: